Vážení kolegovia.
Dovoľte, aby som sa vám v mene svojom, ako i v mene p. Oška, kandidáta OZO pri TMR a. s. poďakoval za vašu podporu, pri voľbe do Dozornej rady TMR a. s. Len vďaka vám a vašej podpore, sme boli opätovne zvolení a obhájili tieto miesta.
Dúfam, že i naďalej sa nám podarí zúročovať tieto funkcie v prospech všetkých zamestnancov, ako tomu bolo doposiaľ a že vašu dôveru nesklameme.
Ešte raz úprimne ďakujeme.
S pozdravom: predseda OZŽ pri TMR a. s. Roth Miroslav
predseda OZO pri TMR a. s. Oško Ivan
